Fotografia lubi papier

Fotografia to jak zamykanie maleńkich drobinek czasu
w kapsule, która jest jednym spójnym obrazem.
W obrazach tych staram się utrwalić piękno
i odzwierciedlić emocje. Wszystkie te szczęśliwe, wzruszające i ważne momenty do których możemy
wrócić i poczuć ich małą namiastkę.

Fotografią zajmuję się od dłuższego czasu – na tyle długo aby wiedzieć jak dobrze wywołać samemu czarno-białą kliszę 35mm i uzyskać z niej porządną odbitkę na papierze. Jest ona dla mnie pasją oraz sposobem na życie, który daje mi wiele satysfakcji.
Dużą frajdę daje mi oglądanie takich obrazów na papierze, fizyczne wręcz poczucie zdjęcia.
Wiem, że w dobie cyfryzacji takie podejście jest może trochę archaiczne. Dla mnie to właśnie jest magiczne
– zdjęcie które możesz prawdziwie poczuć i przeżyć.

Zdjęcia

Każde zdjęcie które oddaję w Wasze ręce, jest dla mnie unikatowe. Tak też podchodzę do obróbki zdjęć. Są one poddane obróbce indywidualnej - nie uznaję obróbki hurtowej. W życiu prywatnym cenię sobie manufakturę, jakość a nie ilość. Dlatego też chcę aby moi klienci dostali to z czego sam byłbym wysoce zadowolony.

Fotoksiążka

Wszystkie swoje zlecenia czy to z reportażu ślubnego
czy też zdjęć Waszego kilkudniowego maleństwa oddaję w formie fotoksiążki gdyż uważam to połączenie fotografii z piękną i trwałą oprawą za najwyższą formę prezentacji zdjęć.

Jako że wysoko cenię sobię jakość, książki moje projektuję sam a produkcję zlecam jednej z czołowych manufaktur w Polsce zajmującej się wykonywaniem fotoksiążek z najwyższej jakości materiałów tylko dla profesjonalnych fotografów. Stąd podwójna radość, że mogę zaoferować swoim klientom coś czego nie kupi się w sklepie a do tego w najwyższej jakości.